Naše školenia pokračujú formou online seminárov

Témy:

Vážení zákazníci, pre bezpečnosť a ochranu vášho zdravia meníme živé školenia až do odvolania na online semináre. Pre tých z vás, ktorí s nami ešte online semináre neabsolvovali, máme dobrú správu – je to jednoduchá a plnohodnotná náhrada z pohodlia domova.
Čo je to online seminár, aké sú jeho výhody a ako prebieha prinášame nižšie.

Odborné online semináre

 • sú plnohodnotná náhrada živého školenia, ktorá prebieha rovnako dlhý čas
 • máte možnosť klásť lektorovi otázky
 • prebiehajú na webstránke profivzdelavanie.sk
 • na seminár sa dostanete cez prihlasovacie údaje a heslo, ktoré vám pošleme spolu s linkom na sledovanie pár dní pre jeho konaním 
 • okrem lektora uvidíte na obrazovke aj jeho prezentáciupísomné materiály
 • počas celej doby máte k dispozícii náš help-desk a pomoc telefonicky alebo cez chat

Ďôležité technické upozornenia:

 1. Pre sledovanie prenosu je predovšetkým potrebné pripojenie na internet.
 1. Online seminár odporúčame spustiť a sledovať prostredníctvom najnovšej oficiálnej verzie prehliadača Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge alebo Opera.Upozorňujeme, že prenos cez prehliadač Internet Explorer nemusí fungovať správne.
 1. Pre správne ukončenie prenosu online seminára je potrebné, aby ste sa odhlásili z webstránky www.profivzdelavanie.sk kliknutím na ikonu "panáčika",ktorú nájdete vpravo hore. Online seminár neodporúčame rušiť ikonou "x", pretože opätovný prístup bude zablokovaný.

Spustenie online seminára:

Pár dní konaním online seminára vám pošleme emailom prihlasovacie údaje, návod a priamy link na sledovanie online seminára. Cez link budete presmerovaní na našu webstránku, kde zadáte prihlasovacie údaje, ktoré vám posielame. Po ich zadaní si aplikácia online seminára od vás ešte vypýta meno a emailovú adresu. Meno, ktoré ste zadali, sa bude zobrazovať ostatným užívateľom v prípade, ak kladiete otázky lektorovi. Preto, ak chcete ostať v anonymite, zadajte namiesto mena vašu anonymnú prezývku. Po potvrdení mena a emailovej adresy sa online seminár spustí automaticky.

Ak máte problém s prihlásením sa do online seminára:

- V prípade, že je na mieste hesla uvedené „Vaše pôvodné heslo je nezmenené“ znamená to, že váš prístup už bol niekedy v minulosti vytvorený. Ak si heslo nepamätáte, skúste si ho resetovať podľa pokynov nižšie.

Zabudli ste heslo?

Môžete si ho resetovať kliknutím na odkaz nižšie. Do prázdneho okienka zadajte vašu emailovú adresu (nie prihlasovacie meno) a kliknite na tlačidlo „Poslať  odkaz“. Odkaz pre obnovenie hesla bol odoslaný na váš email. Pre dokončenie resetovania hesla dodržujte pokyny v emaily.

Reset hesla: https://www.profivzdelavanie.sk/pouzivatel/zabudnute-heslo

Ak vám online seminár nejde spustiť, overte:

 1. či ste pripojený na internet,
 1. či používate najnovšiu oficiálnu verziu prehliadačaGoogle Chrome,Mozilla Firefox, Safari, Edge alebo Opera. Upozorňujeme, že prenos cez prehliadač Internet Explorer nemusí fungovať správne. Je možné, že váš počítač otvorí link na sledovanie automaticky v inom prehliadači. V tomto prípade vám odporúčame skopírovať si link priamo do prehliadača Google Chrome a sledovať online seminár tu. Upozorňujeme vás, že pri používaní prehliadača Internet Explorer sa často vyskytujú problémy.

 2. nastavenie proxy servera - pre správny prenos obrazu a zvuku je potrebné, aby ste mali proxy server povolený pre protokol TCP 1935, 80 alebo 443. V prípade potreby vám odporúčame obrátiť sa na vášho IT technika alebo správcu webových sietí. Pokiaľ to nie je možné, prikladáme vám videonávod o nastavení proxy servera, ktorý nájdete na tomto linku: https://www.youtube.com/watch?v=8ZA0z3X2KRQ
 1. či váš počítač disponuje 2 GHz dvojjadrovým procesorom alebo lepším,
 1. či váš počítač disponuje 2 GB RAM alebo vyššou operačnou pamäťou, 
 1. či váš počítač disponuje operačným systémom Windows 8, Windows 10, Mac OS 10.13 (odporúčaná najnovšia verzia), Linux, Chrome OS.

Prostredie webinára – čo uvidíte po prihlásení:

Vždy sme vám k dispozícii – naša zákaznícka podpora:

Ak sa vyskytne akýkoľvek problém, prosíme vás, aby ste nás kontaktovali na tel. čísle +421 918 450 980 alebo +421 918 451 113, profivzdelavanie@pp.sk

 Diskusia je uzamknutá.

Rozšírte svoju registráciu a získajte prístup do diskusie. Položte svoju otázku Jozefovi Mihálovi.