O nás

Jozef Mihál

Dobrý deň, som Jozef Mihál a na stránke www.relia.sk mojej spoločnosti Relia s.r.o. vám ponúkam možnosť efektívneho vzdelávania a získavania informácii, vrátane možnosti osobných konzultácii "online".

Na stránke www.relia.sk sa môžete registrovať a využívať naše služby, tromi spôsobmi:

Registrácia "obsah" znamená, že máte prístup na celý obsah všetkých článkov, vrátane uzamknutých častí. Pri tejto registrácií vám školenia chýbať nebudú - za mesiac október 2020 na stránke pribudlo 40 odborných článkov... už len aby ste mali čas všetko si to prečítať.

Registrácia "profesionál" vám okrem toho umožní konzultácie na diaľku so mnou osobne. Hocikedy mi môžete zadať vašu otázku, odpoviem vám. A to na témy - pracovné právo, daň z príjmu zo závislej činnosti, zdravotné a sociálne poistenie vrátane dávok zo sociálneho poistenia (materské, nemocenské, dôchodky, dávky v nezamestnanosti...). Túto možnosť registrácie vám naozaj odporúčam, nemusíte chodiť na školenia (na ktoré sa dnes ani ísť nedá...) a dostanete ako mzdová účtovníčka 100% službu, presne takú, akú pri vašej ťažkej práci potrebujete. Ako keby ste mali v kancelárií nového kolegu (mňa osobne), s ktorým sa môžete v prípade problémov alebo legislatívnych noviniek kedykoľvek porozprávať a poradiť. Každý deň dostávam v priemere 10-20 otázok, samozrejme všetky sú zodpovedané.

Registrácia "materská" je cenovo výhodnejšia možnosť konzultácie na diaľku so mnou osobne na témy tehotenská dávka, materská, rodičovský príspevok, čerpanie dávky v nezamestnanosti po rodičovskej dovolenke. Skrátka ak potrebujete poradiť v čase, kedy sa chystáte na materstvo alebo napríklad ako otec dieťaťa chcete získať čo najlepšiu materskú, budem vám k dispozícií a môžete mi klásť otázky. Zároveň budete mať prístup na celý obsah článkov týkajúcich sa materskej, vrátane uzamknutých častí (napríklad na knihu "Materská 2020", ktorej aktuálny obsah nájdete na stránke a od konca decembra 2020 na knihu "Materská 2021").

Pretože na otázky naozaj odpovedám osobne - a deň má len 24 hodín - počet užívateľov služieb "profesionál" a "materská" má svoj limit. A ten bude onedlho naplnený - máme posledných 60 voľných miest. Upozorňujem Vás preto, ak zvažujete túto formu konzultácií, aby ste nezaváhali, urýchlene sa na stránke registrovali a služby si objednali.

Od 1.1.2021 otvárame nový cyklus registrácií. Nový cyklus bude znamenať prístup podľa vami zvolenej registrácie od 1.1.2021 až do 31.3.2022. Pri registráciách "profesionál" a "materská" po 1.1.2021 získajú zľavu tí, ktorí si predĺžia už existujúcu registráciu a súčasne budú uprednostnení pred novými záujemcami, vzhľadom na limitovaný počet užívateľov týchto služieb.

CENA SLUŽIEB V AKTUÁLNOM CYKLE

Registrácia "obsah" s platnosťou do 31.3.2021 stojí 50 eur + 20% DPH = 60 eur
Registrácia "profesionál" platná do 31.3.2021 stojí 120 eur + 20% DPH = 144 eur
Registrácia "materská" s platnosťou do 31.3.2021 stojí 75 eur + 20% DPH = 90 eur